Studijos pristatymas: „Sąsajos tarp klimato kaitos, tarptautinės migracijos ir žmogaus teisių”

Organizacija „Diversity Development Group” ir Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma kviečia į studijos „Sąsajos tarp klimato kaitos, tarptautinės migracijos ir žmogaus teisių Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 kontekste” pristatymą.

Studiją pristatys:

– Akvilė Kriščiūnaitė, „Diversity Development Group” tyrėja, nagrinėjanti migracijos ir vystymosi ryšius, nacionalizmą ir migracijos politiką Lietuvoje;

Ugnė Litvinaitė, „Diversity Development Group” tyrėja, nagrinėjanti nelygybės, integracijos ir socialinės įtraukties, socialinės politikos temas, taip pat – vykdanti tyrimus šiuolaikinės migracijos procesų ir migracijos politikos srityse.

Diskusijoje dalyvaus dr. Karolis Žibas, JTVPK biuro Šiaurės Europai atstovas, organizacijos „Diversity Development Group” vadovas.

Kada? Liepos 28 d., 11 val.

Kur? Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Nacionalinės nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platformos Facebook paskyroje, o su studija susiję klausimai bus aptariami diskusijoje ZOOM platformoje (registracijos nuoroda: čia).

Daugiau informacijos: renginio Facebook paskyroje.

Renginys vyks lietuvių kalba.

 

SHARE